Yhteystiedot

Ota yhteyttä lomakkeella tai katso tarkemmat yhteystiedot alempaa.

Ota yhteyttä

Yhteystiedot sivun lomake

Yhteystiedot

Sähköposti: info@tonava.fi

I

Puhelinnumero: 050-389 8713

Tonava Group Oy

I

Y-tunnus: 3002598-9

Helsinki

I

Malmin raitti 17 A, 2 krs

I

00700 Helsinki

Turku

I

Kalastajankatu 1 B, 3 krs

I

20100 Turku

Tampere

I

Tullikatu 6, 2 krs

I

33100 Tampere

(Tullintorin kauppakeskus)

Verkkolaskuosoite

I

OVT- tunnus: 003730025989

I

Operaattoritunnus: 003721291126

Myynti
Pasi Rissanen

Pasi Rissanen

Myynti

050 389 8713

pasi.rissanen@tonava.fi

Kirjanpitopalvelut
Elina Mänty

Elina Mänty

Kirjanpitopalveluiden
vetäjä

044 744 3509

elina.manty@tonava.fi

Advisory-palvelut

Katariina Birkman

Senior Advisor, KLT
Team Leader

044 901 8933

katariina.birkman@tonava.fi

Interim-palvelut
Jaana Mikkola

Jaana Mikkola

Interim-palveluiden
vetäjä

041 311 7785

jaana.mikkola@tonava.fi

Palkanlaskenta ja HR
Satu-Maaret Brofeldt

Satu-Maaret Brofeldt

Team Leader, PHT

044 744 3523

satu-maaret.brofeldt@tonava.fi

Kirjanpitopalvelut Turku
Tarja Jokinen

Tarja Jokinen

Team Leader, KLT

044 744 3520

tarja.jokinen@tonava.fi

Käyttöönottopalvelut
Marianne Hautala

Marianne Hautala

Team Leader, tekoäly
ja käyttöönotot

044 975 7041

marianne.hautala@tonava.fi

Talousasiantuntijat Helsinki

Saana Härmä

ÄITIYSLOMALLA

Riku Johansson

Taloushallinnon asiantuntija,
KLT

040 581 1586

riku.johansson@tonava.fi

Natalia Truhhanova

Taloushallinnon asiantuntija

044 347 9540

natalia.truhhanova@tonava.fi

Kirsi Reinamo

Taloushallinnon asiantuntija,
netvisor sertifikaatti

044 744 3522

kirsi.reinamo@tonava.fi

Aleksi Lehtinen

Taloushallinnon asiantuntija

044 744 3508

aleksi.lehtinen@tonava.fi

Katja Bruun

Taloushallinnon assistentti

041 313 5741

katja.bruun@tonava.fi

Talousasiantuntijat Turku

Katja Saurén

Taloushallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

044 744 3500

katja.sauren@tonava.fi

Leevi Uusitalo

Taloushallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

044 744 3503

leevi.uusitalo@tonava.fi

Piret Kuusik

Taloushallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

044 744 3504

piret.kuusik@tonava.fi

Talousasiantuntijat Tampere

Anne Romppanen

Taloushallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

040 527 6926

anne.romppanen@tonava.fi

Emmi Heinänen

Taloushallinnon asiantuntija

044 744 3507

emmi.heinanen@tonava.fi

Veera Elo

Taloushallinnon asiantuntija

044 744 3511

veera.elo@tonava.fi

Palkka-asiantuntijat

Elisa Lyytikäinen

Palkkahallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

044 030 4402

elisa.lyytikainen@tonava.fi

Anna Palm

Palkkahallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

045 272 6427

anna.palm@tonava.fi

Kristel Nurmi

Palkkahallinnon asiantuntija

044 744 3502

kristel.nurmi@tonava.fi

Maria Ahveninen

Palkkahallinnon asiantuntija,
Netvisor sertifikaatti

044 744 3510

maria.ahveninen@tonava.fi

Laki

Petteri Viljakainen

Lakimies

0400 551 885

petteri.viljakainen@tonava.fi

Markkinointi

Laura Anila

Markkinointi

040 772 4073

laura.anila@tonava.fi