[aioseo_breadcrumbs][/aioseo_breadcrumbs]

Yhteystiedot

Ota yhteyttä lomakkeella tai katso tarkemmat yhteystiedot alempaa.


Ota yhteyttä

Yhteystiedot sivun lomake
Tonava Group Oy
I
Y-tunnus: 3002598-9
Helsinki
I
Malmin raitti 17 A, 2 krs
I
00700 Helsinki
Turku
I
Kalastajankatu 1 B, 3 krs
I
20100 Turku
Verkkolaskuosoite
I
OVT-tunnus: 003730025989
I
Operaattoritunnus: 003721291126

Navigaatio

Tonava Tampere Oy
I
Y-tunnus: 3299674-6
Tampere
Osoite
I
Tullikatu 6, 2 krs
I
33100 Tampere
(Tullintorin kauppakeskus)
Verkkolaskuosoite
I
OVT-tunnus: 003732996746
I
Operaattoritunnus: 003721291126

Navigaatio

Myynti

Pasi Rissanen
Myynti
050 389 8713
pasi.rissanen@tonava.fi

Kirjanpitopalvelut

Elina Mänty
Kirjanpitopalveluiden vetäjä
044 744 3509
elina.manty@tonava.fi

Advisory-palvelut

Katariina Birkman
Senior Advisor, KLT, Netvisor sertifikaatti
044 901 8933
katariina.birkman@tonava.fi

CFO-palvelut

Jaana Mikkola
CFO-palveluiden vetäjä
041 311 7785
jaana.mikkola@tonava.fi

Markkinointi

Laura Anila
Markkinointi
040 772 4073
laura.anila@tonava.fi

Talousasiantuntijat

Saana Härmä
äitiyslomalla
Marianne Hautala
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 975 7041
marianne.hautala@tonava.fi
Susanna Kamunen
taloushallinnon asiantuntija, KLT, Netvisor sertifikaatti
044 243 6112
susanna.kamunen@tonava.fi
Riku Johansson
taloushallinnon asiantuntija, KLT
040 581 1586
riku.johansson@tonava.fi
Katja Saurén
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 744 3500
katja.sauren@tonava.fi
Saila Saarinen
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 744 3501
saila.saarinen@tonava.fi
Leevi Uusitalo
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 744 3503
leevi.uusitalo@tonava.fi
Piret Kuusik
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 744 3504
piret.kuusik@tonava.fi
Tarja Jokinen
taloushallinnon asiantuntija, KLT, Netvisor sertifikaatti
044 744 3520
tarja.jokinen@tonava.fi
Katja Bruun
taloushallinnon assistentti
041 313 5741
katja.bruun@tonava.fi
Aleksi Lehtinen
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3508
aleksi.lehtinen@tonava.fi
Natalia Truhhanova
taloushallinnon asiantuntija
044 347 9540
natalia.truhhanova@tonava.fi
Kirsi Reinamo
Taloushallinnon asiantuntija, Netvisor Sertifikaatti
044 744 3522
kirsi.reinamo@tonava.fi
Anne Romppanen
Taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
040 527 6926
anne.romppanen@tonava.fi
Christa Luoto
Taloushallinnon asiantuntija
044 744 3505
christa.luoto@tonava.fi
Anneli Pekkinen
talouspäällikkö
0400 264 328
anneli.pekkinen@tonava.fi
Nora Simsiö
super-assistentti
044 720 0276
nora@tonava.fi

Palkka-asiantuntijat

Elisa Lyytikäinen
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA, Netvisor sertifikaatti
044 030 4402
elisa.lyytikainen@tonava.fi
Anna Palm
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA, Netvisor sertifikaatti
045 272 6427
anna.palm@tonava.fi
Kristel Nurmi
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA
044 744 3502
kristel.nurmi@tonava.fi
Maria Ahveninen
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA, Netvisor sertifikaatti
044 744 3510
maria.ahveninen@tonava.fi
Satu-Maaret Brofeldt
Palkka- ja henkilöstöhallinnon asiantuntija, PHT
044 744 3523
satu-maaret.brofeldt@tonava.fi

Laki

Petteri Viljakainen
LAKIMIES
0400 551 885
petteri.viljakainen@tonava.fi
©Tonava Group Oy 2023