Etusivu Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ota yhteyttä lomakkeella tai katso tarkemmat yhteystiedot alempaa.


Ota yhteyttä

Tonava Group Oy
I
Y-tunnus: 3002598-9
Helsinki
I
Malmin raitti 17 A, 2 krs
I
00700 Helsinki
Turku
I
Postikatu 2
I
20250 Turku
Verkkolaskuosoite
I
OVT-tunnus: 003730025989
I
Operaattoritunnus: 003721291126

Navigaatio

Tonava Tampere Oy
I
Y-tunnus: 3299674-6
Tampere
Verkkolaskuosoite
I
OVT-tunnus: 003732996746
I
Operaattoritunnus: 003721291126

Navigaatio

Myynti

Pasi Rissanen
Myynti
050 389 8713
pasi.rissanen@tonava.fi

Taloushallinto

Irina Vidberg
taloushallinnon vetäjä, KLT
041 313 5741
irina.vidberg@tonava.fi

Virtuaalipalvelut

Jaana Mikkola
virtuaalipalveluiden vetäjä
041 311 7785
jaana.mikkola@tonava.fi

Markkinointi

Laura Anila
Markkinointi
040 772 4073
laura.anila@tonava.fi

Talousasiantuntijat

Saana Härmä
Taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
040 154 9833
saana.harma@tonava.fi
Marianne Hautala
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 975 7041
marianne.hautala@tonava.fi
Susanna Kamunen
taloushallinnon asiantuntija, KLT, Netvisor sertifikaatti
044 243 6112
susanna.kamunen@tonava.fi
Riku Johansson
taloushallinnon asiantuntija, KLT
040 581 1586
riku.johansson@tonava.fi
Aino Vuorinen
taloushallinnon asiantuntija, Netvisor sertifikaatti
044 493 8558
aino.vuorinen@tonava.fi
Katariina Birkman
taloushallinnon asiantuntija, KLT, Netvisor sertifikaatti
044 901 8933
katariina.birkman@tonava.fi
Katja Saurén
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3500
katja.sauren@tonava.fi
Saila Saarinen
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3501
saila.saarinen@tonava.fi
Leevi Uusitalo
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3503
leevi.uusitalo@tonava.fi
Piret Kuusik
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3504
piret.kuusik@tonava.fi
Sari Mustajärvi
taloushallinnon asiantuntija
044 744 3505
sari.mustajarvi@tonava.fi
Jarmo Lehto
taloushallinnon asiantuntija
0500 720 024
jarmo.lehto@tonava.fi
Tarja Jokinen
taloushallinnon asiantuntija, KLT
040 722 3504
tarja.jokinen@tonava.fi
Anneli Pekkinen
talouspäällikkö
0400 264 328
anneli.pekkinen@tonava.fi
Nora Simsiö
super-assistentti
044 720 0276
nora@tonava.fi

Palkka-asiantuntijat

Elisa Lyytikäinen
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA, Netvisor sertifikaatti
044 030 4402
elisa.lyytikainen@tonava.fi
Anna Palm
PALKKAHALLINNON HARJOITTELIJA, Netvisor sertifikaatti
045 272 6427
anna.palm@tonava.fi
Kristel Nurmi
PALKKAHALLINNON ASIANTUNTIJA
044 744 3502
kristel.nurmi@tonava.fi

Laki

Petteri Viljakainen
LAKIMIES
0400 551 885
petteri.viljakainen@tonava.fi
©Tonava Group Oy 2023